Marka Hikayesi

     1990 yılında Fikri ve Ferit FİDAN kardeşler olarak 30 metrekare alanda bay ve bayan ayakkabı satışlarına başlayarak ayakkabı sektörüne giriş yaptık.

     Büyüyen Arnavutköy'ümüzde gelişime ayak uydurarak 2000 yılında 60 metrekare alana geçiş yapıp büyüme yolunda ilk adımımızı attık. Ürün yelpazemizi genişleterek bay ve bayan spor ayakkabı bayilikleri aldık.

     2006 yılında ürün yelpazemizi biraz daha arttırarak çocuk ayakkabı satışına başlayıp 95 metrekare bir alana taşındık.

     Bu süre zarfında büyüyen ilçemiz Arnavutköy'de müşterilerimizin talebi doğrultusun da 2015 yılında kendi mülkümüz olan 200 metrekare bir alana taşınarak buradaki faaliyetlerimizi genişletip birçok marka ve bayilikleri alıp satışımıza devam ettik. Büyüyen mağazamız ve isteklerin doğrultusunda 150 metrekare olan ikinci katımızı da müşteri satışına açıp toplamda 350 metrekare alanda 18 numaradan 48 numaraya kadar olan bay, bayan ve çocuk ayakkabı çeşitlerinin yanı sıra bay, bayan çanta ve cüzdanları ile koleksiyonumuzun çeşitliliğini arttırarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

   1990 yılından itibaren hedefimizi daima yükselterek ilerlediğimiz ayakkabı sektöründe  birçok markayı bünyemize katarak siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata ayağınıza getirdik.

    Hedeflerimiz doğrultusunda siz değerli tüketicilermize her koşulda ve ortamda yardımcı olabilmek ve ulaşabilmek için internet sitemizle sizlerleyiz.